Понеділок, 18.12.2017, 00:12
VSE-ONLINE.NET
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS

Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


Animated


МЕНЮ САЙТА
МЕНЮ САЙТА
Трейлери онлайн
Бойовики онлайн
Драми онлайн
Детективи онлайн
Історичні онлайн
Комедії онлайн
Мелодрами онлайн
Містика онлайн
Мультфільми онлайн
Пригоди онлайн
Сімейні онлайн
Триллери онлайн
Жахи онлайн
Фентезі онлайн
Фантастика онлайн
Серіали онлайн
Телепередачі онлайн
Документальні
Новинки онлайн
МЕНЮ САЙТА

Animated

Совершенный Человек-Паук / Сов...

Animated

Игра престолов / Гра престолів...

Animated

Теорія Великого вибуху / Теори...

Animated

Деміен / Дэмиен 1 сезон (2016)

Animated

Американська історія злочинів ...

Animated

Царі і пророки / Цари и пророк...

МЕНЮ САЙТА
МЕНЮ САЙТА
 
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 1238 1239 1240
Краткое описание фильма Орел Девятого легиона / Орел Дев'ятого легіону онлайн:


Русское описание фильма:
Сейчас II век нашей эры. Один молодой центурион которого звали Маркус Акила взял и прибыл из самого Рима на зловещие Британские острова, и он отправляется в горы далекой Шотландии на поиски самого легендарного Девятого легиона пропавшего где-то 20 лет назад, этим легионом командовал его родной отец ... Всевозможные дикие племена а также непредсказуемые опасности все время стоят на пути у нашего героя, но он в любой способ должен найти следы этих римских вояк и спасти символ девятого легиона - Орла Девяти.
Український опис фільма:
Зараз II століття нашої ери. Один молодий центуріон на імя Маркус Акіла бере та прибуває з самого Риму на зловіщі Британські острови, і він відправляється в гори далекої Шотландії на пошуки легендарного Дев'ятого легіону який зник десь 20 років тому , цим легіоном командував його рідний батько ... Всілякі дикі племена а також непередбачувані небезпеки весь час стоять на шляху у нашого героя, але він у будь-який спосіб повинен знайти сліди цих римських воїнів та врятувати самий головний символ девятого легіону - Орла Дев'яти.
Подивилися онлайн фільм: 886 глядачів | Категорія: Драми онлайн | Дата: 26.11.2011

Краткое описание фильма Ключ Саламандры / Ключ Саламандри онлайн:


Русское описание фильма:
На одном из разных островов в юго-восточной части Азии вновь зафиксирована вспышка какого-то нового и странного заболевания различных животных. Сотрудница одной международной и благотворительной миссии на имя Мария, исследует именно это заболевание, когда она узнала что в одном из местных селений зафиксирован случай заболевания человека да еще и с похожими симптомами, то немедленно прибывает в эту затерянную среди глухих джунглей деревню, где все местные жители в большой панике сжигают весь зараженний домашний скот. И результаты анализов больного человека очень поразили Марию ...
Український опис фільма:
На одному з островів в південно-східній частині Азії знову зафіксовано спалах якогось нового та дивного захворювання різних тварин. Співробітниця однієї міжнародної та благодійної місії на імя Марія, досліджує саме це захворювання, коли вона дізналася що в одному з місцевих селищ зафіксований випадок захворювання людини та ще й зі схожими симптомами, то негайно прибуває в це загублене серед глухих джунглів село, де всі місцеві жителі в великій паніці спалюють всю заражену домашню худобу. Та результати аналізів хворої людини неаби як вразили Марію ...

Краткое описание фильма Дилемма / Дилема онлайн:


Русское описание фильма:
Главными героями этой истории есть два друга а также деловых компаньона Ронни и Исаак. Но однажды один из них а именно Ронни застукал жену Исаака с каким-то другим мужчиной и он теперь мучается такой дилеммой: или надо промолчать, или взять и рассказать о случившемся обманутому товарищу.
Український опис фільма:
Головні герої цієї історії є двоє друзів а також ділових компаньйона Ронні і Ісак. Та одного разу один з них а саме Ронні застукав дружину Ісака з якимсь іншим чоловіком і він тепер мучиться такою дилемою: або треба змовчати, або взяти та розповісти про все це обдуреному товаришеві.
Подивилися онлайн фільм: 747 глядачів | Категорія: Драми онлайн | Дата: 26.11.2011

Краткое описание фильма Инопланетное вторжение: Битва за Лос-Анджелес / Інопланетне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес онлайн:


Русское описание фильма:
Нашу драгоценную землю пытается во что захватить инопланетная цивилизация, они истребляют все живое что есть на своем же пути. Потому по всему миру ведется широкомасштабное сражение всех людей за свое выживание. Небольшому вооружонному отряду морских пехотинцев было поручено взять и освободить осажденный город ангелов от этих таинственных и смертоносных тварей .
Український опис фільма:
Нашу дорогоцінну землю намагається будь-що захопити інопланетна цивілізація, вони винищують все живе що є на своєму шляху. По всьому світі розпочинається широкомасштабний бій людей за виживання. Невеликому загону морських піхотинців доручили у що б то не стало взяти та звільнити обложене місто ангелів від цих таємничих та смертоносних тварюк ...

Краткое описание фильма Любовь приходит не одна / Любов приходить не одна онлайн:


Русское описание фильма:
Ирина очень переживает из за того что из семьи ушел ее муж Олег. Он ушел ради младшей женщины Елены, и это является двойным ударом для женщины, потому что она никак не может иметь детей, а Елена является молодая и вполне может взять и родить ребенка. Но Олегу это новая интрига надоедает очень-очень быстро и он хочет обратно вернуться к Ирине. Теперь уже пора и Елене расплатиться за грехи. У нее не выдерживают от этого нервы, поэтому она берет и выбрасывается из окна, и к счастью, Елена остается жива и невредима. В больнице куда она попала, выясняется, что она является беременной.
Український опис фільма:
Ірина дуже переживає із за того що з сім'ї пішов її чоловік Олег. Він пішов заради молодшої жінки Олени, і це є подвійним ударом для жінки, тому що вона ніяк не може мати своїх дітей, а Олена є молода і цілком може взяти і народити дитину. Але Олегу це нове кохання набридає дуже швидко і він хоче назад повернутися до Ірини. Тепер вже настав час і Олені розплатитися за гріхи. У неї не витримують цього нерви, тож вона бере та викидається із вікна, та на щастя, вона залишається жива. У лікарні куди вона попала, з'ясовується, що вона є вагітною.

Краткое описание фильма Дорогая моя доченька / Дорога моя донечка онлайн:


Русское описание фильма:
Вероника росла без отца: где-то двадцать лет прошло с тех самих пор как он бросил ее матушку, девушку из глухой провинции, беременной на седьмом месяце, и она при неожиданных преждевременных родах умерла. Девочку Нику воспитала ее тетка. Уже как племянница стала взрослой она ей сообщила, что ее родной отец имеет имя Федор Славянов, он является ученым, председателем большого НИИ, также то что живет он сейчас в Москве. Вероника решила разыскать его и как-то отомстить за смерть своей матери. Героиня фильма едет в самую столицу, и устраивается горничной какраз в дом своего отца и начинает "партизанскую" деятельность, в то же время старательно подогревая в своем сердце ненависть к этому "негодяю".
Український опис фільма:
Вероніка виростала без свого батька: десь двадцять років минуло від тоді як він кинув її матінку, дівчину з глухої провінції, вагітною на сьомому місяці, і вона під час неочікуваних передчасних пологів померла. Дівчинку Ніку виховала її тітка. Вже як племінниця стала дорослою вона їй повідомила, що її рідний батько має імя Федір Славянов, він є вченим, головою великого НДІ, також те що живе він зараз у самій Москві. Вероніка вирішила розшукати його і якось помститися за смерть своєї матері. Героїня фільму їде до самої столиці, та влаштовується покоївкою якраз в дім свого батька і розпочинає "партизанську" діяльність, в той же час старанно підігріваючи в своєму серці ненависть до цього "негідника".

Краткое описание фильма Игры киллеров / Ігри кілерів онлайн:


Русское описание фильма:
Роланд Флинт и Винсент Брейзил являются наемными убийцами, мастера восточных единоборств а также военного искусства и это все в одном флаконе. Специалистом по различном холодном оружии является Винсент, а Роланд является умелым и отличным стрелком. Хотя они еще не знакомы, но вскоре им обоим придется объединиться. В один теплый солнечный день, им обоим дают очень непростую задачу - любой ценой уничтожить местный наркокартель, который наполняет всю эту округа «товаром», а также вместе с тем - еще и убить босса, которого кроет само управление по борьбе с наркотиками .
Український опис фільма:
Роланд Флінт та Вінсент Брейзіл є найманими вбивцями, майстри східних єдиноборств а також військового мистецтва і це все в одному флаконі. Спеціалістом по різній холодної зброї є Вінсент, а Роланд є вмілим та відмінним стрільцем. Хоча вони ще не знайомі, та незабаром їм обом доведеться об'єднатися. В один теплий сонячний день, їм обом дають дуже непросте завдання - за будь-яку ціну знищити місцевий наркокартель, який наповнює всю цю округу «товаром», а також разом з тим - ще й вбити боса, котрого криє саме управління по боротьбі із наркотиками.
Подивилися онлайн фільм: 3538 глядачів | Категорія: Бойовики онлайн | Дата: 23.11.2011

Краткое описание фильма Не впускай его / Не впускай його онлайн:


Русское описание фильма:
Кэлвин вместе со своей сестрой и ее подругой по имени Мэнди Пейдж отправляются на дачу, чтобы отдохнуть в выходные дни. Также Мэнди подговаривает Келвина взять с собой еще и этого нового друга Тристена, с которым Мэнди познакомилась где-то на днях. После их приезда на дачу Тристен неким таинственным образом исчезает. Через некоторое время, возле их дома полисмен рассказывает им, о том что в их районе появился какой-то маньяк. Ночью, Мэнди и Кэлвин берут и отправляются искать Тристена, а к их маленькой поисковой группе еще присоединяется один человек - некий окровавленный мужчина ...
Український опис фільма:
Келвін разом із своєю сестрою та її подругою на імя Менді Пейдж вирушають на дачу, щоб відпочити у вихідні дні. Також Менді підмовляє Келвіна взяти з собою ще й нового друга Тристена, з яким Менді познайомилася десь на днях. Після їхнього приїзду на дачу Тристен якимсь таємничим чином зникає. Через якийсь час, біля їхнього будинку полісмен розповідає їм, про те що в цьому районі зявився маніяк. Вночі, Менді та Келвін беруть і вирушають шукати Тристена, а до їх маленької пошукової групи ще приєднується одна людина - якийсь закривавлений чоловік ...
Подивилися онлайн фільм: 795 глядачів | Категорія: Жахи онлайн | Дата: 23.11.2011

Краткое описание фильма Ганц / Ганц онлайн:


Русское описание фильма:
С Кеем однажды произошел несчастный случай, случайно он потерял сознание, а позднее очнувшись он обнаруживает что оказался в какой-то очень странной комнате с каким-то черным шаром. Поэтому теперь Кей и еще несколько бедолаг являются участники одной игры, в которой всем им необходимо в любой способ уничтожать пришельцев, но вполне возможно что все это его собственные галлюцинации.
Український опис фільма
З Кеєм одного разу стався нещасний випадок, випадково він втратив свідомість, а пізніше прийшовши до тями він виявляє що опинився в якійсь дивній кімнаті із чорною кулею. Тож тепер Кей і ще декілька бідолах є учасники однієї гри, в якій всім їм необхідно в будь який спосіб знищувати прибульців, але ж цілком можливо що все це його власні галюцинації.
Подивилися онлайн фільм: 716 глядачів | Категорія: Бойовики онлайн | Дата: 22.11.2011

Copyright MyCorp © 2017
НОВІ ФІЛЬМИ

Animated

Бэтмен против Супермена: На за...

Animated

LEGO Супергерои DC: Лига Справ...

Animated

Кловерфилд, 10 / 10 Cloverfiel...

Animated

Падіння Лондона / Падение Лонд...

Animated

Співучасники / Соучастники (20...

Animated

Захисник / Защитник (2015)

Animated

Село, в якому всі мовчали / Де...

Animated

Розваги / Развлечения (2015)

Animated

Пекельний смерч / Адский смерч...

Animated

Леді у фургоні / Леди в фургон...

Статистика

НОВІ ФІЛЬМИ
Друзі сайту
Всі наші друзі